Stolová hra

Beer Challenge

Najbláznivejšia cesta domov, akú ste kedy zažili! Hráči budú proti sebe súperiť, báť sa každého ťahu protihráča, navzájom si sťažovať hru a bojovať o každý posun vpred.

Kocky sú hodené. Poháre sa plnia. Hráči na prahu rozhodnutia komu dajú vypiť svoj pohár, koho určia za svojho náhradníka, či koho vrátia na štart.

Plechovka za plechovkou sa stávajú obeťami neľútostného boja o pivné prvenstvo. Jeden konflikt strieda druhý a hra zďaleka nekončí. Obávaný “Nový Parťák” striehne na každom rohu.

Skrytou uličkou zablúdi nejeden odhodlaný hráč. Kanál pohltí takmer každú nádej na výhru. Triezvosť dáva hráčom zbohom, odhodlanie kríva. Vydržia hráči do konca?

Rýchle pravidlá

Každý hráč začína s 1 hracím panáčikom a jeho úlohou je dostať svojho panáčika domov cez celé mestečko. Hráč sa po hracom poli pohybuje pomocou hodov hracou kockou, pričom vykonáva príkazy z jednotlivých políčok hracieho poľa. Herný mechanizmus hry dopĺňajú hracie karty, ktoré hráčovi hru uľahčia, alebo sťažia (pridajú ďalšieho hracieho panáčika, pomôžu rýchlejšie sa pohybovať, zastavia hráča na 1 či 2 kolá, urobia ho odolným voči všetkému, umožnia zvoliť náhradníka a podobne). Hráč sa musí riadiť príkazmi z políčok hracieho poľa, vypiť, alebo ak to situácia umožňuje, preliať požadované množstvo „shotov“ do veľkého pohára, inak z hry vypadáva.

Hra obsahuje

24 magnetických hracích panáčikov, 24 magnetických značiek pre hracích panáčikov, 8 hracích kociek, 32 malých nerozbitných plastových pohárov, tzv. “SHOT” – 40ml, 8 veľkých nerozbitných plastových pohárov – 300ml, 8 plastových misiek, 29 plastových vodeodolných kariet, 1 magnetické hracie pole, pravidlá

 

Verified professionals

Cur tantas regiones barbarorum pedibus obiit, tot maria.

Trusted & Experienced

Cur tantas regiones barbarorum pedibus obiit, tot maria.

Reliable & Fully Insured

Cur tantas regiones barbarorum pedibus obiit, tot maria.

Money-back guarantee

Cur tantas regiones barbarorum pedibus obiit, tot maria.