o Beer Challenge Hangover

PRIPRAVUJEME

Kartová hra

Beer Challenge HANGOVER

Staňte sa imúnnym Beermanom, drzým Zlodejom, prísnym Policajtom, vypočítavým Náhradníkom, či pôvabnou Čarodejkou a pustite sa do neľútostného pivného boja o prvenstvo!

Odhaľte postavy protihráčov, využívajte schopnosť svojej postavy, chráňte si svoje životy, vytvárajte pre protihráčov také pivné kombinácie, ktoré nedokážu vypiť a vyraďte ich z hry.

Karty sú rozdané! Nikto netuší, kto za akú postavu hrá. Prvé pivné kombinácie otupujú zmysly hráčov. Obávaná karta odhalenia si už našla prvého smoliara, ktorý sa musí odhaliť. Postupne sa k nemu pridávajú ďalší a ďalší hráči a pivné súboje sú čoraz osobnejšie, pivné kombinácie čoraz väčšie a životov prudko ubúda.

Karta Hangover zatrasie hernou taktikou aj toho najrafinovanejšieho z vás. Aktiváciou superschopnosti svojej postavy si zachráni miesto v hre nejeden hráč. Neľútostné bomby, kopy a údery vyraďujú jedného súpera za druhým. Blíži sa veľké finále, súboj posledných dvoch hráčov, z ktorého môže vyjsť ako víťaz iba jeden z nich!

Rýchle pravidlá

Každý hráč si na začiatku vylosuje postavu, za ktorú bude hrať. Po vylosovaní postáv začínajú hráči v režime Inkognito a postupne odhaľujú svoje postavy a prechádzajú tak do režimu Odhalenia. Hráči pomocou rôznych kariet uberajú protihráčom životy, vytvárajú pivné kombinácie, používajú schopnosť svojej postavy, či inak ovplyvňujú priebeh hry. Hru vyhráva hráč, ktorý zostane v hre ako jediný.

Hra obsahuje

40 žetónov, 2 hracie kocky, 8 nerozbitných plastových pohárov – 300ml, 106 vodeodolných plastových kariet a pravidlá.